Начальник відділення поліції, який за 2 тисячі євро намагавси "вирішити питання" у військкоматі, піде під суд


16 січня 2020 року скеровано до суду обвинувальний акт відносно начальника Глибоцького відділення поліції Сторожинецького ВП ГУ Нацполіції у Чернівецькій області. Правоохоронець обвинувачується у наданні неправомірної вигоди працівнику військкомату (ч. 1 ст. 3692 Кримінального кодексу України).


Слідством встановлено, що начальник відділення поліції за 2 тисячі євро обіцяв знайомому посприяти у визнанні його непридатним до військової служби. Отримавши першу частину неправомірної вигоди у сумі 1 тисячі євро, поліцейський передав їх офіцеру Новоселицького районного військового комісаріату та був затриманий правоохоронцями на «гарячому».


Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Чернівецької області.


У разі доведення вини, правоохоронцю загрожує покарання у вигляді штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавлення волі на строк до 2 років.


Джерело статті: “https://antydot.info/news/nachalnyk-viddilennya-politsiji-yakyj-za-2-tysyachi-jevro-namahavsy-vyrishyty-pytannya-u-vijskkomati-pide-pid-sud/”