Мер столиці Віталій Кличко допустив введення нового локдауну в Києві

последние новости в Украине останні новини в Україні


У столиці пройшов черговий брифінг мера Віталія Кличка, присвяченому епідеміологічній ситуації в місті. Градоначальник заявив, що якщо ситуація з коронавірусом почне погіршуватися, в Києві введуть новий локдаун.

Об этом сообщает Расстрига

Про це Кличко повідомив у середу, 27 січня. Все залежить від того, як поводитись буде епідемія COVID-19 надалі. Якщо приплив пацієнтів з коронавірусом почне наростати — локдауну не уникнути. "Якщо ми втратимо контроль над ситуацією, то неминучим буде введення нового локдауну, як це вже сталося в деяких європейських країнах", — сказав він.

Крім того, Віталій Кличко позитивно оцінив результати локдауну, введеного в січні, який завершився три дні тому. Проте, за його словами, про перемогу в сутичці з небезпечним патогеном, говорити поки не доводиться.

"Говорити, що ми подолали вірус — рано. Тому, в столиці, як і по всій країні, продовжують діяти обмеження, яке уряд ввів в грудні минулого року", — сказав він.

Нагадаємо, раніше шостий президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до нації на тему закінчення протикоронавірусного локдауну. Гарант Конституції, також пообіцяв, що вакцинація від COVID-19 почнеться вже в лютому препаратом "від провідної світової компанії".

Також про результати локдауну висловився і глава МОЗ Максим Степанов. Міністр заявив, що минулого тижня в Україні було виявлено 30 612 випадків захворювання COVID-19. Це майже на 14 тисяч менше, ніж показники позаминулого тижня.

Також повідомлялося, що у світі вчені з різних країн розробили вакцини в рекордні терміни. Кореспонденти ASPI news поцікавилися у киян і гостей столиці, чи є у них довіра до розроблених препаратів, і чи готові вони вакцинувати себе і своїх близьких.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/kiiv/mer-stolici-vitaliy-klichko-dopustiv-vvedennya-novogo-lokdaunu-v-kievi”