Третина грошей "випарувалася": Фіскали "обчистили" банківську комірку зіркового українського футболіста і тренера в державному "ПриватБанку"

Вилучення нібито було проведено у кримінальному провадженні, до якого сам Ротань ніякого відношення не має.
Колишній футболіст київського «Динамо» і збірної України (100 матчів в її складі), а нині головний тренер молодіжної збірної України з футболу Руслан Ротань розповів, як постраждав, будучи клієнтом «ПриватБанку», передають .

«17 вересня слідча група Державної фіскальної служби з Києва розкрила мою комірку в "ПриватБанку" і забрала звідти мої заощадження», — пише спортсмен, уточнивши, що його до відома про це не поставили.

Об этом сообщает RuGate

Вилучення нібито було проведено у кримінальному провадженні. При цьому Ротань до цього кримінального провадження ніякого відношення не має.
В результаті такого «вилучення» третина грошей «випарувалася» і не потрапила в протокол фіскалів.
Колишній футболіст дізнався про те, що сталося, випадково на наступний день. На сьогодні більшу частину грошей вдалося повернути. ДБР веде розслідування події.
"ПриватБанк, я дуже вами розчарований. Ви не цінуєте своїх клієнтів. Упевнений, що пограбувати мене без прямого сприяння ваших співробітників було неможливо", — пише обурений спортсмен.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/tretyna-hroshei-vyparuvalasia-fiskaly-obchystyly-bankivsku-komirku-zirkovoho-ukrainskoho-futbolista-i-trenera-v-derzhavnomu-pryvatbanku-348888.html”