​ДБР назвало п’ять основних причин втрати Криму

Державне бюро розслідувань опублікувало 5 основних причин анексії Криму Росією. Через низку порушень Україна не змогла мобілізуватися в момент захоплення півострова.

Об этом сообщает Политика 2.0


Подробиці – в сюжеті випуску Апостроф News о 17:00.


За даними відомства, однією з причин втрати Криму є незаконне скорочення чисельності української армії. Ряди військовослужбовців зменшилися з 240 до 162 тисяч чоловік.
Крім того, передумовами до анексії стали такі чинники як скорочення половини штату українських військкоматів та зупинка двох важливих програм модернізації збройних сил. Також було проведено масштабну організаційну зміну збройних сил, яка суперечила закону.


У бюро заявили, що розвідка повідомляла про підготовку Росією наступальної операції. Незважаючи на це, керівництво збройних сил не проводило навчання в Криму і не доклало жодних зусиль для приведення армії у вищий ступінь бойової готовності.


За інформацією ГБР, саме ці чинники призвели до анексії півострова і вторгнення Росії на українську територію. Бюро продовжує розслідування.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-09-16/gbr-nazvalo-pyat-osnovnyih-prichin-poteri-kryima/209431”