Громадяни ще шести країн зможуть в’їжджати в Україну без віз

Підписаний Зеленським указ набуває чинності з 22 липня

Президент України Володимир Зеленський скасував візи на в’їзд у країну для громадян Австралії, Нової Зеландії, Королівства Бахрейн і Держави Кувейт, Султанату Оман, Королівства Саудівська Аравія. Відповідний указ №289/2020 опубліковано 22 липня на сайті президента.

Об этом сообщает Дедал

"Установити з 1 серпня 2020 року безвізовий режим в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Австралії, Нової Зеландії, Королівства Бахрейн і Держави Кувейт, Султанату Оман, Королівства Саудівська Аравія, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів", – ідеться в указі.

Документ набуває чинності з дня публікації.

У вересні 2019 року в українському уряді повідомляли, що протягом наступних п’яти років планують розширити перелік безвізових країн.

11 червня 2017 року набув чинності безвізовий режим між Україною та Європейським союзом. Для короткострокових поїздок за кордон громадянам України достатньо мати біометричний паспорт.

У світовому рейтингу Passport Index 2019 український паспорт займає 22-ге місце. Громадяни України можуть в’їхати без візи у 92 країни (без урахування Еквадору й Колумбії), ще у 49 державах можна отримати візу після прибуття, а для поїздки у 57 країн потрібно відкривати візу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-gromadjani-shche-shesti-krajin-zmozhut-v-jizhdzhati-v-ukrajinu-bez-viz-1510422.html”