Володар "Золотого м’яча" зробив проникливий допис на честь Лобановського


Володар "Золотого мяча"-1986, екс-нападник київського "Динамо" Ігор Беланов написав проникливі слова на роковини смерті Валерія Лобановського

Допис Беланов зробив на своїй сторінці у facebook. Об этом сообщает ua-ekonomist.in.ua со ссылкой на СМИ.

"13 травня 17 років тому пішов із життя Великий тренер — Валерій Васильович Лобановський… Для мене він був і завжди буде тренером з Великої літери. Людина, яка внесла величезний внесок в історію нашого футболу, виховав 3 покоління футболістів і дав кожному путівку в життя. Він був завжди поруч у скрутні хвилини. Його поради, настанови давали нам величезні сили йти вперед до перемоги...

Пам’ятаємо сумуємо... Вічна пам’ять", — написав Беланов.

  • 18 квітня 2019 року до 80-ї річниці від дня народження легендарного тренера "Укрпошта" випустила марку "Валерій Лобановський. 1939-2002".
  • У березні славетні тренери київського "Динамо" Валерій Лобановський та Віктор Маслов потрапили до рейтингу найкращих футбольних клубних тренерів у історії.
  • У лютому легендарний український тренер Валерій Лобановський потрапив до топ-3 найкращих футбольних тренерів, які не вигравали Лігу чемпіонів.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/13/volodar_quotzolotogo_myachaquot_zrobyv_pronyklyvyy_dopys_na_chest_lobanovskogo”