Коли здадуть «Авалон 5» у експлуатацію?

Процес зведення житлового комплексу «АВАЛОН 5» запланований на 2,5 роки. Секції здаватимуть в експлуатацію по етапах. Сьогодні просувається зведення перших семи секцій. Процес будівництва іде згідно з усіма нормами і правилами — це один із принципів компанії. Такі терміни обрані тому, що поспіх може лише нашкодити. Норми і терміни з відстоювання фундаментів та колон витримуються неухильно, і лиш після того починається укладання цегли. Потім процес прискорюється: за тиждень зводять по поверху.

Загалом усе просувається за планом. Як було обіцяно, перша секція запланована до здачі на початок 2017 року. Також в договорі прописаний пункт, що у випадку порушення терміну здачі секції, на ЖБК накладатимуть штрафні санкції, що їх компанія сплачуватиме клієнту.

Також майбутні мешканці та вінничани, котрі ще лиш мають на думці придбати нове житло, можуть на власні очі подивитися, як

розростається «Авалон 5?» То не є проблемою.По-перше, хід будівництва можете спостерігати в режимі он-лайн (для того встановили камери спостереження) на сайті компанії: avalon-inc.com.ua. По-друге, за бажанням клієнтів, представники Avalon Inc/ готові зустріти їх прямо на будівельному майданчику, провести по території та продемонструвати увесь процес.